Foxwell NT 1001

  • Producent: FOXWELL TECH.
  • Dostępność: Jest Jest  (50 szt.)
  • Czas realizacji: Dostępny, na magazynie
  • Cena brutto: 1 699,00 zł 1 381,30 zł

Programator / tester czujników TPMS

Tester czujników ciśnienia opon FOXWELL NT100

FOXWELL NT1001 jest samodzielnym urządzenie wyposażonym w wyświetlacz led, wbudowany akumulator litowo-polimerowy, pancerną gumową obudowę oraz wodoodporną klawiaturę. Przeznaczony do pełnej diagnostyki, kodowań, aktywacji, dezaktywacji, czujników ciśnienia opon. Pozwala na dokładną diagnostykę systemu TPMS wyświetla dane lub ewentualne usterki.

NT1001 rozpoznaje wszystkie aktualnie czujniki ciśnienia opon TPMS, włącznie z najnowszymi modelami z roku 2015. Odbiera sygnały radiowe: 315MHz jak i 433.92MHz. Wybór marki, modelu, rocznika, gwarantuje prawidłowe rozpoznanie oraz aktywację czujników.

Odczytuje informacje o czujnikach i pomaga w ustaleniu usterki w systemie TPMS, jak przegrzanie czujnika, nieprawidłowa instalacja, nieprawidłowy czujnik, zduplikowany Identyfikator, oraz nieprawidłowy tryb czujnika. Dodatkowo posiada funkcję sprawdzenia nadajnika systemu z inteligentnym kluczykiem.

Pozwala na wydruk raportu z komputera o żywotności czujników, identyfikatory, ciśnienie opon, stan naładowania baterii, numer katalogowy OE i ponownego przyuczenia za pomocą komputera

W skład wchodzi:

  1. TESTER FOXWELL NT1001,
  2. WARSTWOWA WALICKA,
  3. MAGNES,
  4. ŁADOWARKA SIECIOWA,
  5. KABEL USB,
  6. INSTRUKCJA OBSŁGI W JĘZYKU POLSKIM(WERSJA ELEKTRONICZNA)

Tester współpracuje z JĘZYKIEM POLSKIM!