Sensor AID Pro

  • Dostępność: Jest Jest  (20 szt.)
  • Czas realizacji: Dostępny, na magazynie centralnym
  • Cena brutto: 1 100,00 zł 894,31 zł

Programator czujników ciśnienia

Programator czujników ciśnienia Sensor AID Pro

Sensor AID jest urządzeniem diagnostycznym pozwalającym na:

  • Diagnozowanie czujników ciśnienia TPMS
  • Klonowanie czujników ciśnienia TPMS
  • Programowanie czujników ciśnienia TPMS

Przy użyciu tego urządzenia możliwe jest zdiagnozowanie oraz zaprogramowanie większości czujników ciśnienia TPMS, bez względu na producenta oraz stan czujnika. SENSOR AID skanuje czujniki przy użyciu anteny bezprzewodowej zamontowanej po bokach. Pracuje ona z takimi samymi częstotliwościami jak czujniki, czyli 433MHz lub 315MHz.

Funkcje oraz opis działania:

1) Diagnoza czujnika - Skanuje czujnik w celu pozyskania informacji takich jak: ID, aktualne ciśnienie, na jakiej częstotliwości pracuje dany sensor, temperaturę opony oraz stan baterii (Nie wszystkie oryginalne czujniki pokazują stan baterii oraz temperaturę opony).

2) Nowy czujnik – kopiowanie i duplikowanie w sposób automatyczny

3) Nowy czujnik – kopiowanie w sposób ręczny. Urządzenie posiada również możliwość zduplikowania oryginalnych czujników, poprzez ręczne wpisane numer ID znajdującego się na obudowie czujnika.

4) Programowanie nowego czujnika - Podczas tego procesu omija procedurę kopiowania ID i po wybraniu prawidłowego modelu Auta wysyła odpowiednie ID do psutego czujnika Uni sensor.

5) Bezprzewodowa modyfikacja czujników – kopiowanie nr ID oryginalnego czujnika. Funkcja umożliwia skopiowanie numeru ID oryginalnego czujnika do urządzenia SENSOR AID i wgranie go na czujnik UNI Sensor.

6) Bezprzewodowa modyfikacja czujników – modyfikacja nr ID na nowo utworzonym czujniku. Funkcja daje możliwość modyfikacji nr ID w czujnikach UNI Sensor.

Po zeskanowaniu czujnika, mamy możliwość dowolnie zmienić nr ID, w celu jego aktualizacji.

7) Bezprzewodowa modyfikacja czujników – modyfikacja czujnika z uwzględnieniem prawego / lewego koła. Funkcja pozwala zmienić położenie czujnika względem prawego, bądź lewego koła.

8) Zapis danych związanych z ID czujników na komputerze - Pozwala zapisać zeskanowane nr ID czujników na komputerze. (Możliwe jest tylko, jeśli włączona jest opcja skanowania 4 kół) Zapis na komputerze obsługiwany jest przez aplikację, która zapisuje dane do formatu plików tekstowych (*.txt).

9) Wykorzystanie modułu OBDII do czytania oraz zapisywania nr ID czujników. Dzięki modułowi OBDII możliwe jest podpięcie się urządzeniem pod komputer w aucie. Urządzenie umożliwia zeskanowanie wszystkich czujników, które znajdują się w pojeździe,  następnie umożliwia sczytanie, bądź zapisanie nr ID do ECU.

10) Urządzenie posiada szereg opcji dzięki, którym możemy dostosować wyświetlane informację do własnych potrzeb. W opcjach możemy ustawić:

- język

- region produkcji aut

- ilość kół

- temperatura

- ciśnienie

- Format Id

- Kontrast

- Automatyczne wyłączanie urządzenia

- Brzęczyk

Po podłączeniu do komputera urządzenie może pobrać ze strony www aktualizacje, które zwiększają funkcjonalność urządzenia i uaktualni oprogramowanie.

Urządzenie wyposażone zostało w akumulator, który pozwala na bezprzewodową pracę przez długi czas. Po rozładowaniu można urządzenie podłączyć.

Gwarancja 12 miesięcy!